Lucio del Pezzo, kleurenlitho, "Tycho Brahe", Prent 190 - Verkocht

Lucio del Pezzo, kleurenlitho, "Tycho Brahe", Prent 190 kopen? Bied vanaf 59!

Verkoopprijs: € 59,00

Lucio del Pezzo, kleurenlitho, "Tycho Brahe", Prent 190 kopen? Bied vanaf 59!Lucio del Pezzo, kleurenlitho, "Tycho Brahe", Prent 190 kopen? Bied vanaf 59!Lucio del Pezzo, kleurenlitho, "Tycho Brahe", Prent 190 kopen? Bied vanaf 59!Lucio del Pezzo, kleurenlitho, "Tycho Brahe", Prent 190 kopen? Bied vanaf 59!

Geplaatst door  vdLinden

65 verkochte items
  • Lucio del Pezzo (1933)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie, karakteristiek scherpe kleurenlitho. Fris en strak. Doet 't heel goed in een mooie lijst aan de muur!

Formaat: 76 x 54 cm
Conditie: in goede staat, sporen van een vroeger passe-partout bovenaan, maar niet in het beeld (zie foto's)
Genummerd: 79/190
Uitgegeven door 'Prent 190'
Vier-kleuren litho op Arches papier
Gesigneerd/genummerd in potlood midden onder: niet gedateerd

Dit item is verkocht voor 59,00
Starttijd:05-01-2016 om 16:42
Eindtijd:19-01-2016 om 16:42
JediArends
17 jan. / 00:54
€ 59