Luis Filcer - de Hoer - Verkocht

Luis Filcer - de Hoer kopen? Bied vanaf 25!
Tekening / Aquarel

  • Luis Filcer (1927)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1960
TechniekPen (Inkt)
DragerKarton
OnderwerpErotiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

mooie tekening in zwart /wit met oost-indische inkt.
de dichter JanH.de Groot heeft dit persoonlijk van hem gekregen.
de tekening is van goede kwaliteit, niet verkleurd
Binnen Nederland € 10,50

ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
Starttijd14-10-2019 om 15:26
Eindtijd19-10-2019 om 19:30
Biedingen (7)