Schitterende Lithografie van, en met de hand gesigneerd door Luis Filcer (1927-2018).
Oplage is mij niet bekend.
Het is met de hand gesigneerd en er staat een tekst op: "Voor de heer Emmering L.A. Red"
De litho is afgedrukt op Japans papier.
Het werk verkeert in uitstekende staat. Enkel is het papier mogelijk lichtelijk vergeeld in de loop der tijd. Afmetingen: 45,5 x 60,5 cm
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tilburg, Nederland
Tot 2 kg.
€ 9,50
Naar België
€ 13,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 25,25