Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1989 |
Techniek | Droge Naald |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Nr 41 van 100 exemplaren. |
Een ets uit 1989 van de Nederlandse kunstenares Maaike Alma (1943).
-Gemaakt In opdracht van de Stichting 'Signature' (Culturele Raad Gelderland) t.b.v. de 13e Gelderse Grafiekmap 1989, uitgegeven in een oplage van 100.
-Handgesigneerd, -genummerd, -getiteld en -gedateerd met potlood. Dit is nr 41. Een eigen druk van de kunstenares.
-Niet ingelijst en ook nooit ingelijst geweest.
-Afmetingen: Blad, 64,5 x 50 cm. Beeld / ets, 50 x 42 cm.
-Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.
-Conditie: De ets is in goede staat. Het papier heeft een lichte vouw aan de rechterrand.
Zie ook de foto’s.
Informatie over de kunstenares:
Maaike Alma, geboren 18-03-1943 in Augustinusga (gemeente Achtkarspelen, Friesland), beeldhouwer, graficus, installatiekunstenaar en tekenaar.
Opleiding: Academie voor Beeldende Kunsten, Leeuwarden en Academie voor Beeldende Kunsten, Arnhem.
Maaike Alma is vooral bekend als graficus, en heeft o.a. een aantal series koperdrukken (droge naald drukken) gemaakt.
Literatuur: Jacobs 1993.
Gelijktijdig met dit werk bieden wij nog meer grafisch werk uit de Gelderse Grafiekmap 1989, ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze aanbieder”).
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Conditie | Goed | ||
De ets is in goede staat. Het papier heeft een lichte vouw aan de rechterrand. | |||