Maaike Alma - Ets , Is there anybody – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 - Verkocht

Maaike Alma - Ets , Is there anybody – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 1!
Maaike Alma - Ets , Is there anybody – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 1!Maaike Alma - Ets , Is there anybody – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 1!Maaike Alma - Ets , Is there anybody – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 1!Maaike Alma - Ets , Is there anybody – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 1!Maaike Alma - Ets , Is there anybody – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 1!Maaike Alma - Ets , Is there anybody – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 1!Maaike Alma - Ets , Is there anybody – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 1!Maaike Alma - Ets , Is there anybody – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 1!Maaike Alma - Ets , Is there anybody – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 1!Maaike Alma - Ets , Is there anybody – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 1!Maaike Alma - Ets , Is there anybody – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 1!Maaike Alma - Ets , Is there anybody – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 1!Maaike Alma - Ets , Is there anybody – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 1!Maaike Alma - Ets , Is there anybody – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 1!
  • Maaike Alma (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
TechniekDroge Naald
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageNr 41 van 100 exemplaren.
  • Een ets uit 1989 van de Nederlandse kunstenares Maaike Alma (1943).

    -Gemaakt In opdracht van de Stichting 'Signature' (Culturele Raad Gelderland) t.b.v. de 13e Gelderse Grafiekmap 1989, uitgegeven in een oplage van 100.

    -Handgesigneerd, -genummerd, -getiteld en -gedateerd met potlood. Dit is nr 41. Een eigen druk van de kunstenares.

    -Niet ingelijst en ook nooit ingelijst geweest.

    -Afmetingen: Blad, 64,5 x 50 cm. Beeld / ets, 50 x 42 cm.

    -Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.

    -Conditie: De ets is in goede staat. Het papier heeft een lichte vouw aan de rechterrand.

    Zie ook de foto’s.

    Informatie over de kunstenares:

    Maaike Alma, geboren 18-03-1943 in Augustinusga (gemeente Achtkarspelen, Friesland), beeldhouwer, graficus, installatiekunstenaar en tekenaar.

    Opleiding: Academie voor Beeldende Kunsten, Leeuwarden en Academie voor Beeldende Kunsten, Arnhem.

    Maaike Alma is vooral bekend als graficus, en heeft o.a. een aantal series koperdrukken (droge naald drukken) gemaakt.

    Literatuur: Jacobs 1993.

    Gelijktijdig met dit werk bieden wij nog meer grafisch werk uit de Gelderse Grafiekmap 1989, ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze aanbieder”).

    -Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

De ets is in goede staat. Het papier heeft een lichte vouw aan de rechterrand.

Maaike Alma (1943)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2908 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
42 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:29-01-2019 om 09:26
Eindtijd:11-02-2019 om 22:30
Biedingen (3)
emiliomosini
11 feb. / 22:15
€ 5
urbandew
11 feb. / 21:30
€ 3
emiliomosini
05 feb. / 08:54
€ 1