Maaike Alma - Ets , Is there anybody – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 - Verkocht

Maaike Alma - Ets , Is there anybody – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Maaike Alma - Ets , Is there anybody – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 1!Maaike Alma - Ets , Is there anybody – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 1!Maaike Alma - Ets , Is there anybody – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 1!Maaike Alma - Ets , Is there anybody – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 1!Maaike Alma - Ets , Is there anybody – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 1!Maaike Alma - Ets , Is there anybody – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 1!Maaike Alma - Ets , Is there anybody – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 1!Maaike Alma - Ets , Is there anybody – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 1!Maaike Alma - Ets , Is there anybody – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 1!Maaike Alma - Ets , Is there anybody – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 1!Maaike Alma - Ets , Is there anybody – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 1!Maaike Alma - Ets , Is there anybody – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 1!Maaike Alma - Ets , Is there anybody – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 1!Maaike Alma - Ets , Is there anybody – gesigneerd – Gelderse Grafiekmap 1989 kopen? Bied vanaf 1!
  • Maaike Alma (1943)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
TechniekDroge Naald
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageNr 41 van 100 exemplaren.
  • Een ets uit 1989 van de Nederlandse kunstenares Maaike Alma (1943).

    -Gemaakt In opdracht van de Stichting 'Signature' (Culturele Raad Gelderland) t.b.v. de 13e Gelderse Grafiekmap 1989, uitgegeven in een oplage van 100.

    -Handgesigneerd, -genummerd, -getiteld en -gedateerd met potlood. Dit is nr 41. Een eigen druk van de kunstenares.

    -Niet ingelijst en ook nooit ingelijst geweest.

    -Afmetingen: Blad, 64,5 x 50 cm. Beeld / ets, 50 x 42 cm.

    -Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.

    -Conditie: De ets is in goede staat. Het papier heeft een lichte vouw aan de rechterrand.

    Zie ook de foto’s.

    Informatie over de kunstenares:

    Maaike Alma, geboren 18-03-1943 in Augustinusga (gemeente Achtkarspelen, Friesland), beeldhouwer, graficus, installatiekunstenaar en tekenaar.

    Opleiding: Academie voor Beeldende Kunsten, Leeuwarden en Academie voor Beeldende Kunsten, Arnhem.

    Maaike Alma is vooral bekend als graficus, en heeft o.a. een aantal series koperdrukken (droge naald drukken) gemaakt.

    Literatuur: Jacobs 1993.

    Gelijktijdig met dit werk bieden wij nog meer grafisch werk uit de Gelderse Grafiekmap 1989, ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze aanbieder”).

    -Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

De ets is in goede staat. Het papier heeft een lichte vouw aan de rechterrand.
Binnen Nederland € 8,00

Maaike Alma (1943)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
610 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
42 cm
50 cm