Twee etsen uit ca. 1970 van de Nederlandse kunstenaar Maarten Langbroek (1918-1985), samen ingelijst in de originele houten lijst met passe-partout en glasplaat. -Beide etsen zijn gesigneerd, ‘Atelier Maarten Langbroek’ met potlood. Jaartal en oplage onbekend. -Afmetingen: Lijst, 26 x 40 x 1,5 cm. Etsen, 13 x 10 cm en 12 x 12 cm. -Herkomst: Uit een inboedel. -Conditie: De etsen zijn in zeer goede staat. De randen van het passe-partout zijn ‘vergeeld’. De lijst heeft slijtplekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenaar: Maarten Langbroek (IJmuiden, 17 juli 1918 – Harderwijk, 6 april 1985) was een Nederlands tekenaar, graficus en schilder. Hij volgde begin jaren dertig privélessen bij Kees van den Bosch. In 1935 werd hij leerling aan het Amsterdamse Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs (de latere Gerrit Rietveld Academie), waar hij in 1938 de L.O. akte tekenen haalde. Tijdens de Tweede Wereldoorlog dook hij onder. Na de oorlog werkte hij als illustrator voor diverse uitgeverijen en bedrijven. Maarten Langbroek maakte vooral etsen, maar ook aquarellen, met als onderwerp onder andere scheepsafbeeldingen (met schepen van de Holland-Amerika Lijn), havengezichten, stadsgezichten en dieren. Hij was lid de GVN (Grafisch Vormgevers Nederland). Vanaf 1969 was hij naast kunstenaar docent tekenen aan het middelbaar onderwijs. Maarten Langbroek ging in 1981 met pensioen, hij overleed in 1985 op 66-jarige leeftijd. (bron: o.a. Wikipedia)
Afhandeling: -De ingelijste dubbele ets kan afgehaald worden in Amsterdam. -De ingelijste dubbele ets kan aangetekend verzonden worden via PostNL. Verzendkosten: -Binnen Nederland: 8,00 euro. -Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Goed
De etsen zijn in zeer goede staat. De randen van het passe-partout zijn ‘vergeeld’. De lijst heeft slijtplekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
Tot 2 kg.
€ 8,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00