Maarten Langbroek - Stellingmolen - gesigneerd - Verkocht

Maarten Langbroek - Stellingmolen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 7,00

Maarten Langbroek - Stellingmolen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Maarten Langbroek - Stellingmolen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Maarten Langbroek - Stellingmolen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Maarten Langbroek - Stellingmolen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  loft
FA. (15)

453 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Maarten Langbroek (1918-1985)
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen11 cm x 8 cm (h x b)
Passe-partout21.5 cm x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Maarten Langbroek, gesigneerd met Atelier Maarten Langbroek, door de kunstenaar zelf. In eenvoudig passe partout.
Wordt plat verzonden.

In zeer goede conditie

Maarten Langbroek (1918-1985)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  loft
FA. (15)

453 verkochte items
16.5 cm
21.5 cm
8 cm
11 cm
Dit item is verkocht voor 7,00
Starttijd:21-12-2018 om 17:20
Eindtijd:06-01-2019 om 15:48
kkerckhaert
06 jan. / 10:04
€ 7