Manon Lith - zittend naakt - Verkocht

Manon Lith - zittend naakt kopen? Bied vanaf 300!
Tekening / Aquarel

Manon Lith - zittend naakt kopen? Bied vanaf 300!Manon Lith - zittend naakt kopen? Bied vanaf 300!Manon Lith - zittend naakt kopen? Bied vanaf 300!Manon Lith - zittend naakt kopen? Bied vanaf 300!
  • Manon Lith (1947)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1999
TechniekPastel/Krijt
DragerKarton
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
een naakt getekend op 1 mei 1999 gesigneerd met stempel en handtekening
een snel neergezette vrouw, krachtig in uitwerking

Manon Lith (1947)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  alyna
23 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
70 cm
100 cm

ObjectlocatieRotterdam,  Nederland
Starttijd15-4-2020 om 16:28
Eindtijd26-4-2020 om 22:54