Marc Peters - Zuilengalerij - Aquarel - Verkocht

Marc Peters - Zuilengalerij - Aquarel kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Marc Peters - Zuilengalerij - Aquarel kopen? Bied vanaf 1!Marc Peters - Zuilengalerij - Aquarel kopen? Bied vanaf 1!Marc Peters - Zuilengalerij - Aquarel kopen? Bied vanaf 1!Marc Peters - Zuilengalerij - Aquarel kopen? Bied vanaf 1!Marc Peters - Zuilengalerij - Aquarel kopen? Bied vanaf 1!Marc Peters - Zuilengalerij - Aquarel kopen? Bied vanaf 1!Marc Peters - Zuilengalerij - Aquarel kopen? Bied vanaf 1!Marc Peters - Zuilengalerij - Aquarel kopen? Bied vanaf 1!Marc Peters - Zuilengalerij - Aquarel kopen? Bied vanaf 1!Marc Peters - Zuilengalerij - Aquarel kopen? Bied vanaf 1!
  • Marc Peters (1954)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1994
Techniek Aquarel
Drager Karton
Stijl Modern
Onderwerp Architectuur
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Aquarel met gemengde techniek door Marc Peters
Voorstelling van 3 Romeinse beelden in een zuilengalerij
Losbladig, aangebracht op kartonpapier
Beeldmaat 100x70
Dubbel gesigneerd en gedateerd r.o.: 'Marc Peters '94'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Groot werk, licht gekreukt aan de randen
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00

Marc Peters (1954)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  lenteman
414 verkochte items
Alle items van deze verkoper (85)
70 cm
100 cm