Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1997 |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 53 x 73 cm (h x b) |
Incl. lijst | 87 x 107.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 160 |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
De Zeefdruk is in nieuwstaat. Gekocht inclusief lijst en heeft altijd op dezelfde plek gehangen en de zeefdruk is nooit uit de lijst geweest. | |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 18-10-2023 om 19:48 |
Eindtijd | 27-10-2023 om 23:04 |