Marijke Brusse (1938-) : Gouache, Droom – gesigneerd – 1981 - Verkocht

Marijke Brusse (1938-) : Gouache, Droom – gesigneerd – 1981 kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Marijke Brusse (1938-) : Gouache, Droom – gesigneerd – 1981 kopen? Bied vanaf 25!Marijke Brusse (1938-) : Gouache, Droom – gesigneerd – 1981 kopen? Bied vanaf 25!Marijke Brusse (1938-) : Gouache, Droom – gesigneerd – 1981 kopen? Bied vanaf 25!Marijke Brusse (1938-) : Gouache, Droom – gesigneerd – 1981 kopen? Bied vanaf 25!Marijke Brusse (1938-) : Gouache, Droom – gesigneerd – 1981 kopen? Bied vanaf 25!Marijke Brusse (1938-) : Gouache, Droom – gesigneerd – 1981 kopen? Bied vanaf 25!Marijke Brusse (1938-) : Gouache, Droom – gesigneerd – 1981 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2887 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
  • Marijke Brusse (1938)

Een grote gouache uit 1981 van de Nederlandse kunstenares Marijke Brusse (1938), getiteld: “Droom”.

Gesigneerd en gedateerd.

Het werk is niet (meer) ingelijst; het heeft wel een kartonnen achterplaat en de oorspronkelijke hardboard achterplaat.

Afmetingen: Achterplaat, 60 x 80 cm. Blad, 56 x 76 cm.

Herkomst: De Stichting Beeldende Kunst Amsterdam. Achterop staat informatie hierover. Oorspronkelijke verkoopprijs: fl 1000,-.

Conditie: De gouache is in goede staat en verdient een mooie lijst.

Zie ook de foto’s.

Informatie over de kunstenaar:

Marijke Brusse, geboren 13-07-1938 in Rotterdam, vervaardiger van gouaches, pentekenaar, schilder, tekenaar en textielkunstenares (wandkleden).

Opleiding: ‘Instituut Opleiding tot Teekenleraren’ (Amsterdam).

Plaats van werkzaamheid: Rotterdam, Amsterdam. Ze gaf les aan de Gerrit Rietveld Academie in Amsterdam.

Literatuur: Scheen 1969-1970 , vol. 1, p. 180 (als: Brusse, Marijke).

Titel: “Droom”.

Kunstenaar: Marijke Brusse.

Techniek: Gouache op papier.

Jaartal: 1981.

Ingelijst: Nee; het heeft wel een kartonnen achterplaat en de oorspronkelijke hardboard achterplaat.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Herkomst: De Stichting Beeldende Kunst Amsterdam. Achterop staat informatie hierover.

Conditie: De gouache is in goede staat.

Zie ook de foto’s.

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België: 15,00 euro.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Marijke Brusse (1938)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2887 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:17-04-2018 om 07:45
Eindtijd:21-04-2018 om 15:45
Mariacornelia
21 apr. / 13:07
€ 25