Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Een grote gouache uit 1981 van de Nederlandse kunstenares Marijke Brusse (1938), getiteld: “Droom”.
Gesigneerd en gedateerd.
Het werk is niet (meer) ingelijst; het heeft wel een kartonnen achterplaat en de oorspronkelijke hardboard achterplaat.
Afmetingen: Achterplaat, 60 x 80 cm. Blad, 56 x 76 cm.
Herkomst: De Stichting Beeldende Kunst Amsterdam. Achterop staat informatie hierover. Oorspronkelijke verkoopprijs: fl 1000,-.
Conditie: De gouache is in goede staat en verdient een mooie lijst.
Zie ook de foto’s.
Informatie over de kunstenaar:
Marijke Brusse, geboren 13-07-1938 in Rotterdam, vervaardiger van gouaches, pentekenaar, schilder, tekenaar en textielkunstenares (wandkleden).
Opleiding: ‘Instituut Opleiding tot Teekenleraren’ (Amsterdam).
Plaats van werkzaamheid: Rotterdam, Amsterdam. Ze gaf les aan de Gerrit Rietveld Academie in Amsterdam.
Literatuur: Scheen 1969-1970 , vol. 1, p. 180 (als: Brusse, Marijke).
Titel: “Droom”.
Kunstenaar: Marijke Brusse.
Techniek: Gouache op papier.
Jaartal: 1981.
Ingelijst: Nee; het heeft wel een kartonnen achterplaat en de oorspronkelijke hardboard achterplaat.
Gesigneerd: Rechtsonder.
Herkomst: De Stichting Beeldende Kunst Amsterdam. Achterop staat informatie hierover.
Conditie: De gouache is in goede staat.
Zie ook de foto’s.
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.