Marijke de Wit - Bloemstilleven, Ets (ingelijst) - Verkocht

Marijke de Wit - Bloemstilleven, Ets (ingelijst) kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

Marijke de Wit - Bloemstilleven, Ets (ingelijst) kopen? Bied vanaf 25!Marijke de Wit - Bloemstilleven, Ets (ingelijst) kopen? Bied vanaf 25!Marijke de Wit - Bloemstilleven, Ets (ingelijst) kopen? Bied vanaf 25!
  • Marijke de Wit (1943)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1975
Techniek Ets
Drager Papier
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 24 x 19 cm (h x b)
Incl. lijst 33 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 1/15
Ets met titel 'Bloemstilleven' door Marijke de Wit.
Bezorging binnen 30 km in overleg mogelijk.
Het papier is zeer licht verkleurd, echter nauwelijks zichtbaar door inlijsting.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leiden, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 20,00

Marijke de Wit (1943)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  d_Hondecoeter
Lid sinds 2018
25 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
27 cm
33 cm
19 cm
24 cm