Marinus Boezem - 1965 versus 1989 -gespiraleerd schetsboek- - Verkocht

Marinus Boezem - 1965 versus 1989 -gespiraleerd schetsboek- kopen? Bied vanaf 30!
Prenten & Uitgaves

Marinus Boezem - 1965 versus 1989 -gespiraleerd schetsboek- kopen? Bied vanaf 30!Marinus Boezem - 1965 versus 1989 -gespiraleerd schetsboek- kopen? Bied vanaf 30!Marinus Boezem - 1965 versus 1989 -gespiraleerd schetsboek- kopen? Bied vanaf 30!Marinus Boezem - 1965 versus 1989 -gespiraleerd schetsboek- kopen? Bied vanaf 30!Marinus Boezem - 1965 versus 1989 -gespiraleerd schetsboek- kopen? Bied vanaf 30!Marinus Boezem - 1965 versus 1989 -gespiraleerd schetsboek- kopen? Bied vanaf 30!Marinus Boezem - 1965 versus 1989 -gespiraleerd schetsboek- kopen? Bied vanaf 30!Marinus Boezem - 1965 versus 1989 -gespiraleerd schetsboek- kopen? Bied vanaf 30!
  • Marinus Boezem (1934)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1989
Techniek Varia
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Afmetingen 24.5 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Schetsboek op oblong formaat uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling in De Beyerd, centrum voor beeldende kunst te Breda in september 1989. Het boek bevat 30 bladen waarvan 24 gouaches gescheiden door calcopapier op ware grootte, 1 foto en 5 tekstpagina's op 190 gr. elefantenhaut.
Papier iets vergeeld

Marinus Boezem (1934)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunstmest
144 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
32 cm
24.5 cm