Marius Johannes Janssen - Aan de Kralingsche Plas - Ets - Verkocht

Marius Johannes Janssen - Aan de Kralingsche Plas - Ets kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Marius Johannes Janssen - Aan de Kralingsche Plas - Ets kopen? Bied vanaf 1!Marius Johannes Janssen - Aan de Kralingsche Plas - Ets kopen? Bied vanaf 1!Marius Johannes Janssen - Aan de Kralingsche Plas - Ets kopen? Bied vanaf 1!
  • Marius Johannes Janssen (1885-1957)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen11 x 8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets door Marius JanssenVoorstelling van een molen aan de Kralingsche PlasLosbladig, beeldmaat 11x8, bladmaat 25x17Gesigneerd in potlood r.o. 'M.Janssen'Getiteld in potlood l.o. 'a/d Kralingsche Plas'Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 10,00

ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
Starttijd12-10-2018 om 11:34
Eindtijd26-10-2018 om 19:10
Biedingen (6)