Mart Visser - design zilveren sieraad - Verkocht

Mart Visser - design zilveren sieraad kopen? Bied vanaf 50!
Design

Mart Visser - design zilveren sieraad kopen? Bied vanaf 50!Mart Visser - design zilveren sieraad kopen? Bied vanaf 50!Mart Visser - design zilveren sieraad kopen? Bied vanaf 50!
  • Mart Visser (1968)
TypeDesign
Jaartal2000
Afmetingen39 x 1 cm (h x b)
Gewicht14 gram
GemerktHandgesigneerd

Couturier, beeldend kunstenaar en designer Mart Visser ontwierp dit zilveren sieraad dat op verschillende manieren te dragen is.

Op verschillende manieren te dragen, bijvoorbeeld op revers, als dasspeld, als sieraad voor op een tas

Zilvergehalte is 925

In oorspronkelijke verpakking

Lengte: 39 cm.

Conditie uitstekend

Verzamelobject!

Binnen Nederland € 6,95

Mart Visser (1968)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  mplein
Lid sinds 2017
139 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
1 cm
39 cm

ObjectlocatieObbicht,  Nederland
Starttijd29-12-2018 om 6:50
Eindtijd6-1-2019 om 13:16