Mart Visser - design zilveren sieraad - Verkocht

Mart Visser - design zilveren sieraad kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Mart Visser - design zilveren sieraad kopen? Bied vanaf 50!Mart Visser - design zilveren sieraad kopen? Bied vanaf 50!Mart Visser - design zilveren sieraad kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  mplein
FA. (20)

Lid sinds 2017
414 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Mart Visser (1968)
TypeDesign
Jaartal2000
Afmetingen39 cm x 1 cm (h x b)
Gewicht14 gram
GemerktHandgesigneerd

Couturier, beeldend kunstenaar en designer Mart Visser ontwierp dit zilveren sieraad dat op verschillende manieren te dragen is.

Op verschillende manieren te dragen, bijvoorbeeld op revers, als dasspeld, als sieraad voor op een tas

Zilvergehalte is 925

In oorspronkelijke verpakking

Lengte: 39 cm.

Conditie uitstekend

Verzamelobject!

Mart Visser (1968)

Alle items van deze designer
Geplaatst door  mplein
FA. (20)

Lid sinds 2017
414 verkochte items
1 cm
39 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:29-12-2018 om 06:50
Eindtijd:06-01-2019 om 13:16
JvB-AMD
06 jan. / 11:20
€ 50