Joyce van Rijn - Gouache uit 1974
Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Niet of onleesbaar gesigneerd - Barday (?)
Anthon Hoornweg - Bronzen beeld van een Egyptische Godheid - 1987 - 18/20 - Gesigneerd
Kunstenaar: Marten Klompien
Titel: Paterswoldse Meer
Jaar: 1957
Techniek: Gouache op papier
Afmeting (afbeelding): 48 x 63 cm
Afmeting (incl. lijst): 69 x 82,5 cm
Signatuur: Gesigneerd Rechtsonder
Staat: Zeer goede staat
Soort Lijst: Houten lijst met glasplaat
Opmerkingen:
Er zijn verschillende beschadigingen op de lijst, vooral zichtbaar onder en links aan de voorkant.
In verband met de kwetsbaarheid van het (glas)werk en risico van breuk dient het werk bij voorkeur afgehaald te worden in ons magazijn te Eersel. Bezorging kan in overleg en zal hoogstwaarschijnlijk in houden dat we de glasplaat verwijderen. Onthoudt wel dat bij verzending extra kosten worden gerekend voor een degelijke verpakking bovenop de verzendkosten en is afhankelijk van het formaat van het werk; voor een standaard verpakking (binnen de perken van 80x60 cm) rekenen wij €7,50.