Martin Engelman - ets - 1969 - Verkocht

Martin Engelman - ets - 1969 kopen? Bied vanaf 55!
Martin Engelman - ets - 1969 kopen? Bied vanaf 55!Martin Engelman - ets - 1969 kopen? Bied vanaf 55!Martin Engelman - ets - 1969 kopen? Bied vanaf 55!Martin Engelman - ets - 1969 kopen? Bied vanaf 55!Martin Engelman - ets - 1969 kopen? Bied vanaf 55!
  • Martin Engelman (1924-1992)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Martin Engelman uit 1969. Nummer: 6/15. Afmetingen blad: h76 x b54 cm. Afmetingen voorstelling: H49 x b39 cm. De ets is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd.

Conditie: in goede staat.

Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:19-12-2016 om 01:19
Eindtijd:24-12-2016 om 20:19
clevos
24 dec. / 00:33
€ 55