De laatste weken zijn bij Kunstveiling een aantal werken van de veelzijdige kunstenaar Van Wordragen verkocht. Ze blijken bij velen erg in de smaak te vallen. Dat zal in het bijzonder gelden voor het hier aangeboden werk. Past goed in een gezin met kinderen, maar ook bij volwassenen. Speciaal in deze sombere tijd.
Nieuwstaat
Dit vrolijke werk is in topconditie. Is ingelijst met prachtige zwart/zilver baklijst.
koeriersdienst