Martin van Wordragen - Olieverf op doek: 'Souvenirs en belegde broodjes' - (Zeer groot) - Verkocht

Martin van Wordragen - Olieverf op doek: 'Souvenirs en belegde broodjes' - (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 480!

Martin van Wordragen - Olieverf op doek: 'Souvenirs en belegde broodjes' - (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 480!Martin van Wordragen - Olieverf op doek: 'Souvenirs en belegde broodjes' - (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 480!Martin van Wordragen - Olieverf op doek: 'Souvenirs en belegde broodjes' - (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 480!Martin van Wordragen - Olieverf op doek: 'Souvenirs en belegde broodjes' - (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 480!Martin van Wordragen - Olieverf op doek: 'Souvenirs en belegde broodjes' - (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 480!Martin van Wordragen - Olieverf op doek: 'Souvenirs en belegde broodjes' - (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 480!
  • Martin van Wordragen (1928-2011)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1993
IngelijstIngelijst
Afmetingen150 x 110 cm (h x b)
Incl. lijst163 x 122 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai schilderij van Martin van Wordragen uit 1993. Het werk is linksonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Kunstenaar: Martin van Wordragen
Techniek:  Olieverf op canvas
Oplage: Unica
Gesigneerd: Linksonder
Ingelijst: Niet ingelijst
Afmeting canvas (HxB): 150 x 110 cm
Afmeting lijst (HxB): 163 x 122 cm
Conditie Werk:  Zeer goed
Conditie lijst:  Heeft gebruikssporen.

Het werk is in zeer goede staat. De lijst heeft gebruikssporen.

Martin van Wordragen (1928-2011)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  ZuiverKunst
Lid sinds 2019
72 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
122 cm
163 cm
110 cm
150 cm

ObjectlocatieApeldoorn,  Nederland
Starttijd21-2-2021 om 12:10
Eindtijd7-3-2021 om 19:30