Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars-----FOR EVER (friends)
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN III
Willem Oorebeek - Hoek van Hollandse school
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN II
Jaartal | 2006 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 60 cm (h x b) |
Incl. lijst | 80 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
zie foto's | |
Objectlocatie | Eindhoven, Nederland |
Starttijd | 31-1-2023 om 20:03 |
Eindtijd | 5-2-2023 om 20:34 |