Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 45 x 55 cm (h x b) |
Incl. lijst | 50 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Etten-leur, Nederland | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Etten-leur, Nederland |
Starttijd | 31-1-2021 om 21:32 |
Eindtijd | 28-2-2021 om 18:22 |