Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles - Verkocht

Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles kopen? Bied vanaf 1!
Fotografie

Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles kopen? Bied vanaf 1!Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles kopen? Bied vanaf 1!Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles kopen? Bied vanaf 1!Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles kopen? Bied vanaf 1!
  • Massimo Vitali (1944)
Type kunstwerk Fotografie
Jaartal 2015
Techniek C-Print
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Massimo Vitali
Digitale print
maten foto: 40 x 30 cm
maten afbeelding; 20 x 30 cm
Uitgever; Artspace, New York
Deze print was gedurende 48 uur te downloaden op internet.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,00

Massimo Vitali (1944)

Italiaans Italiaans

Geplaatst door  Renee
946 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
40 cm
30 cm