Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles - Verkocht

Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles kopen? Bied vanaf 1!
Fotografie

Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles kopen? Bied vanaf 1!Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles kopen? Bied vanaf 1!Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles kopen? Bied vanaf 1!Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles kopen? Bied vanaf 1!
  • Massimo Vitali (1944)
TypeFotografie
Jaartal2015
TechniekC-Print
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Massimo Vitali
Digitale print
maten foto: 40 x 30 cm
maten afbeelding; 20 x 30 cm
Uitgever; Artspace, New York
Deze print was gedurende 48 uur te downloaden op internet.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gorinchem, Nederland
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,00

Massimo Vitali (1944)

Italiaans Italiaans

Geplaatst door  Renee
929 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
40 cm
30 cm

ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
Starttijd13-12-2021 om 14:15
Eindtijd27-12-2021 om 21:00
Biedingen (5)