Cees Kortlang - portret van een jonge vrouw
Jan Wingen - Zomer aan den plas III
Willem Witsen - Ets/aquatint: 'Turfschepen in de Oude Schans' - 1904
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Matt Groening
LISA SIMPSON (The Simpsons)
originele tekening van Lisa Simpson met blauwe viltstift marker op mat glanzend karton papier
21x29 cm
2015
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Antwerpen, België |
Objectlocatie | Antwerpen, België |
Starttijd | 7-2-2017 om 19:01 |
Eindtijd | 19-2-2017 om 21:06 |