Matt Groening (1954)
  5. Matt Groening
Matt Groening (1954)

Matt Groening (1954)

Kunstenaar

Matt GROENING (Portland 1954)

Aangeboden items
5
Verkochte items
58
Nationaliteit
Amerikaans Amerikaans
Links
Favoriet
FA. (21 x Favoriet)
5 aangeboden items van deze kunstenaar
Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, Selma Bouvier ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, Selma Bouvier ingelijstTekening / Aquarel
Geplaatst doormodernart
TechniekPotlood
Afmetingen38 cm x 46 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, Moe, ingelijst kopen? Bied vanaf 55!
Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, Moe, ingelijstTekening / Aquarel
Geplaatst doormodernart
TechniekPotlood
IngelijstIngelijst
Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, Bart, ingelijst + Certificaat kopen? Bied vanaf 100!
Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, Bart, ingelijst + CertificaatTekening / Aquarel
Geplaatst doormodernart
TechniekPotlood
IngelijstIngelijst
Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, Homer, ingelijst + Certificaat kopen? Bied vanaf 100!
Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, Homer, ingelijst + CertificaatTekening / Aquarel
Geplaatst doormodernart
TechniekPotlood
IngelijstIngelijst
Matt Groening - originele productietekening, Kirk Van Houten, ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Matt Groening - originele productietekening, Kirk Van Houten, ingelijstTekening / Aquarel
Geplaatst doormodernart
TechniekPotlood
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Kunst kopen van Matt Groening

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Matt Groening? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Matt Groening. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Matt Groening en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Matt Groening te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Matt Groening!

Volg het aanbod kunst van Matt Groening te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Matt Groening te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Matt Groening instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Matt Groening kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Matt Groening!

Waarom via Kunstveiling kunst van Matt Groening kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Matt Groening en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Matt Groening via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Matt Groening of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Matt Groening?

Kunst kopen van Matt Groening begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Matt Groening, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Matt Groening. Om meer kans te maken om de Matt Groening te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Matt Groening! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.