Paul de Lussanet - Liggend Naakt - Zeefdruk
Ru van Rossem - Ets, Versteend leven - Ingelijst
Herman Brood - Boek. Woedend licht, incl. zeefdruk - 2000.
Willem Vermaase - 4 zeefdrukken in map: Torsen I t/m IV
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
MATTHIEU WIEGMAN
NAAKTEN
HOUTSNEDE OP EXPO UITNODIGINGSKAART STEDELIJK 1912
ZELDZAAM KAARTJE
GOEDE STAAT, klein hoekje binnenkant stukje weg ZIE FOTO3
Starttijd | 8-9-2016 om 11:05 |
Eindtijd | 19-9-2016 om 21:05 |