Wouter Johan van Smorenburg - 3 schilderijen (ca 1900) waarvan 2x onbekend
Theo Blankestijn - De wilg in het hoge gras
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1800 t/m 1899 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 10.5 x 14.4 cm (h x b) |
Incl. lijst | 24 x 29.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
achter glas, goede lijst, geen beschadigingen. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Edam, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.