Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Ruloff S.A. Manuputty - Zeefdruk
Grietje Nagel-Medema - ELIM , SCHIERMONNIKOOG
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1995 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 48 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 30 |
Uiterst herkenbaar werk van de Duitse kunstenaar Max Uhlig. Ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (88/95), getiteld en genummerd (11/30). In mint conditie.
Afmetingen: 48cm x 38cm (blad), 20cm x 15cm (etsbeeld)
Conditie | Nieuwstaat | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 15-10-2018 om 0:11 |
Eindtijd | 29-10-2018 om 19:20 |