Maya Wildevuur - "Op de vleugels" - Verkocht

Maya Wildevuur - "Op de vleugels" kopen? Bied vanaf 1!
Glas / Keramiek

Maya Wildevuur - "Op de vleugels" kopen? Bied vanaf 1!Maya Wildevuur - "Op de vleugels" kopen? Bied vanaf 1!Maya Wildevuur - "Op de vleugels" kopen? Bied vanaf 1!Maya Wildevuur - "Op de vleugels" kopen? Bied vanaf 1!Maya Wildevuur - "Op de vleugels" kopen? Bied vanaf 1!Maya Wildevuur - "Op de vleugels" kopen? Bied vanaf 1!
  • Maya Wildevuur (1944)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal2002
Afmetingen3 x 34 x 34 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Ontwerp van Maya Wildevuur.
Gesigneerd in het keramiek. Meegebakken.
Producent; Schoonhoven Keramiek.

Gelimiteerde oplage voor het korps landelijke politiediensten.
In de originele doos met beschrijving.
In de originele doos verpakt
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00

ObjectlocatieWaalwijk,  Nederland
Starttijd24-4-2020 om 17:47
Eindtijd28-4-2020 om 22:08
Biedingen (3)