Karel De Bauw - Lanschap met ploegpaarden
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel
Eva Jorritsma-Thone - Gebakerd kind
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Techniek | Litho |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Historisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 72 x 29 cm (h x b) |
Incl. lijst | 96 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Oplage | onbekend |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Zie de foto's voor een juiste indruk! | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Waalwijk, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Waalwijk, Nederland |
Starttijd | 14-2-2024 om 23:19 |
Eindtijd | 20-2-2024 om 21:14 |