Meertje Kaal - Meertje Kaal: Acryl op papier, Geef het niet op, mijn liefje - Ingelijst - Verkocht

Meertje Kaal: Acryl op papier, Geef het niet op, mijn liefje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Meertje Kaal: Acryl op papier, Geef het niet op, mijn liefje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Meertje Kaal: Acryl op papier, Geef het niet op, mijn liefje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Meertje Kaal: Acryl op papier, Geef het niet op, mijn liefje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Meertje Kaal (1930-2016)
Type kunstwerkTekening / Aquarel

Titel: Geef het niet op, mijn liefje
Jaartal: 1997
Afmetingen lijst: 63,5 cm x 51,5 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (midden-onder)
Materiaal: Acryl en olieverf op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie:In zeer goede staat.

Administratieve code:

QQMK

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd15-6-2017 om 13:53
Eindtijd25-6-2017 om 13:53
Biedingen (4)