Mel Ramos - Ad Vantage 1972 -artcard handgesigneerd in pptout - Verkocht

Mel Ramos - Ad Vantage 1972 -artcard handgesigneerd in pptout kopen? Bied vanaf 95!
Prenten & Uitgaves

Mel Ramos - Ad Vantage 1972 -artcard handgesigneerd in pptout kopen? Bied vanaf 95!Mel Ramos - Ad Vantage 1972 -artcard handgesigneerd in pptout kopen? Bied vanaf 95!Mel Ramos - Ad Vantage 1972 -artcard handgesigneerd in pptout kopen? Bied vanaf 95!Mel Ramos - Ad Vantage 1972 -artcard handgesigneerd in pptout kopen? Bied vanaf 95!
  • Mel Ramos (1935-2018)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Mel Ramos
  • Ad Vantage 1972
  • Offsetlithografie
  • Artcard
  • handgesigneerd
  • formaat 15,0  x 10,5 cm ( h x b )
  • In goede staat
  • in een Passepartout van Museumkwaliteit formaat 30,0 x 24,0 cm ( h x b )
  • in goede staat
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00

Mel Ramos (1935-2018)

Amerikaans Amerikaans

Geplaatst door  bone
186 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
24 cm
30 cm