Mel Ramos - Peek - a - Boo - Scarlett - 2007 , Offsetlithografie Artcard handgesigneerd - Verkocht

Mel Ramos - Peek - a - Boo - Scarlett - 2007 , Offsetlithografie Artcard handgesigneerd kopen? Bied vanaf 95!
Prenten & Uitgaves

Mel Ramos - Peek - a - Boo - Scarlett - 2007 , Offsetlithografie Artcard handgesigneerd kopen? Bied vanaf 95!Mel Ramos - Peek - a - Boo - Scarlett - 2007 , Offsetlithografie Artcard handgesigneerd kopen? Bied vanaf 95!Mel Ramos - Peek - a - Boo - Scarlett - 2007 , Offsetlithografie Artcard handgesigneerd kopen? Bied vanaf 95!Mel Ramos - Peek - a - Boo - Scarlett - 2007 , Offsetlithografie Artcard handgesigneerd kopen? Bied vanaf 95!
  • Mel Ramos (1935-2018)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mel Ramos
Peek - a - Boo - Scarlett - 2007
Offsetlithografie
Artcard - Exhibition Tour 2010
handgesigneerd
formaat 15,0 x 10,5 cm ( h x b )
In goede staat
in een Passepartout van Museumkwaliteit formaat 30,0 x 24,0 cm ( h x b )
in goede staat
ready to frame
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00

Mel Ramos (1935-2018)

Amerikaans Amerikaans

Geplaatst door  bone
186 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
24 cm
30 cm