Litho, zwart/wit op ivoorkleurig fond 32 x42 op 46 x 57 cm nr.93 van oplage 200 ex. De oplage is postuum gedrukt en daarom ongesigneerd verkocht (zie bijlage bij Arta)
Gekocht via Arta nr 47 (Internationale vereniging van vrienden van de grafische kunst) catalogus bijgesloten. Graag ophalen omdat verzenden in lijst lastig is.
Goed
Conditie is goed, heeft altijd aan de muur gehangen.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Uitgeest, Nederland