Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1976 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 35 x 45 cm (h x b) |
Passe-partout | 55 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 40 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Purmerend, Nederland |
Starttijd | 13-8-2023 om 19:09 |
Eindtijd | 20-8-2023 om 22:06 |