FA. (4)

Metten Koornstra - lot van 2 lithografieen

Metten Koornstra - lot van 2 lithografieen kopen? Bied vanaf 55!
Metten Koornstra - lot van 2 lithografieen kopen? Bied vanaf 55!Metten Koornstra - lot van 2 lithografieen kopen? Bied vanaf 55!Metten Koornstra - lot van 2 lithografieen kopen? Bied vanaf 55!Metten Koornstra - lot van 2 lithografieen kopen? Bied vanaf 55!Metten Koornstra - lot van 2 lithografieen kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1053)
  • Metten Koornstra (1912-1978)
Jaartal1949
TechniekLitho
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen47 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/20
Mooi  verhalend werk van Koornstra. Lithografie.  1 gesigneerd en genummerd en één niet. U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdens de pandemie gratis worden opgeslagen tot nadere orde.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

De gesignmeerde en genummerde prent 1/20 is iets verkleurd de ander litho is ongesigneerd en heeft in de witranden rondom de prent enige ouderdomssporen maar deze vallen bij gebruik van een nieuw passe partout volledig uit het zicht.

Metten Koornstra (1912-1978)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
31 cm
47 cm
Starttijd:06-06-2022 om 15:00
Eindtijd:19-06-2022 om 21:49
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingWereldwijd