Deryl Hall professioneel bekend als Daryl Hall, is een Amerikaanse rock-, R&B- en soul-singer-songwriter en muzikant. Hij is vooral bekend als medeoprichter en hoofdvocalist van Hall & Oates, met gitarist en songwriter John Oates. Prachtig gefotografeerd door Michel Linssen in het Americain Hotel in Amsterdam in opdracht van Sony Music. Op de foto slecht te zien maar Gesigneerd rechts onder. Bladmaat 60 x 50 cm.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 17,50
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25