Michiel Brink - Verbindingen - Verkocht

Michiel Brink - Verbindingen kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Michiel Brink (1949)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2021
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen14.8 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20
Uit de serie ‘de lucht’, prentje van april. Hier: verbindingen tussen wolken. Vier kleuren.

ObjectlocatieRotterdam,  Nederland
Starttijd16-6-2021 om 7:49
Eindtijd30-6-2021 om 21:00