Jeanne Bieruma Oosting - Boek met 12 etsen: Une selection des fleurs du mal - 1976
Jan Cremer - Ingelijste zeefdruk: Dutch glory - 1977
Rob Scholte - Zeefdruk: Polkadot - 1993
Willem Witsen - Ets/aquatint: 'Turfschepen in de Oude Schans' - 1904
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1993 |
Techniek | Ets |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 18.5 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 46/100 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zaandam, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.