Mogens Balle - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst - Verkocht

Mogens Balle - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Mogens Balle - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Mogens Balle - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Mogens Balle - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Mogens Balle - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Mogens Balle - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Mogens Balle - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Mogens Balle (1921-1988)
IngelijstIngelijst
Afmetingen24.5 cm x 33 cm (h x b)
Lijst27 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Literatuur: Henning-Smidt no. 19XX-1365.

Getaxeerde veilingwaarde: 1.200 - 1.500 euro

Administratieve code:

QQWW

Mogens Balle (1921-1988)

DeensDeensAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330)

Lid sinds 2010
46838 verkochte items
Alle items van deze verkoper (641)
36 cm
27 cm
33 cm
24.5 cm
Dit item is verkocht voor 978,00
Starttijd:04-10-2019 om 09:37
Eindtijd:21-10-2019 om 20:49
Biedingen (23)
Kattelbach
21 okt. / 20:32
€ 978
Adriaen
21 okt. / 20:23
€ 928
aandeijzer
21 okt. / 20:19
€ 878
Adriaen
21 okt. / 20:18
€ 828
aandeijzer
21 okt. / 20:17
€ 778
Adriaen
21 okt. / 20:15
€ 728
Nora1966
21 okt. / 20:07
€ 678
Adriaen
21 okt. / 20:07
€ 660
Adriaen
21 okt. / 18:16
€ 570
Nora1966
21 okt. / 18:15
€ 550
Adriaen
21 okt. / 18:15
€ 550
Nora1966
21 okt. / 09:15
€ 480
Kattelbach
21 okt. / 09:15
€ 460
Kattelbach
08 okt. / 15:04
€ 400
FransvD
08 okt. / 15:04
€ 390
FransvD
08 okt. / 14:36
€ 270
JJvanWijk
08 okt. / 14:36
€ 250
FransvD
08 okt. / 14:31
€ 110
JJvanWijk
08 okt. / 14:31
€ 100
JJvanWijk
08 okt. / 14:14
€ 86
Morris14
08 okt. / 14:14
€ 76
Morris14
08 okt. / 14:12
€ 3
JJvanWijk
08 okt. / 13:28
€ 1