Monica Backström - Kosta Boda schaaltje gelimiteerd tot 300 - Verkocht

Monica Backström - Kosta Boda schaaltje gelimiteerd tot 300 kopen? Bied vanaf 70!
Glas / Keramiek

Monica Backström - Kosta Boda schaaltje gelimiteerd tot 300 kopen? Bied vanaf 70!Monica Backström - Kosta Boda schaaltje gelimiteerd tot 300 kopen? Bied vanaf 70!Monica Backström - Kosta Boda schaaltje gelimiteerd tot 300 kopen? Bied vanaf 70!Monica Backström - Kosta Boda schaaltje gelimiteerd tot 300 kopen? Bied vanaf 70!
  • Monica Backström (1939)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Periode 2000 t/m Heden
Stijl Art Deco
Afmetingen 3 x 23.5 x 8.5 cm (h x b x d)
Gewicht 570 gram
Gemerkt Handgesigneerd

Kosta Boda zijn glaskunstwerken van een Zweedse kunstenaars groep
onder leiding van Bertil Vallien
Zij verkopen:

A.  Ongelimiteerde werken
B.  Artis Collection tot 1000 stuks
C.  Gelimiteerde werken meestal 300 stuks
E.  Unica's
als nieuw
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wapenveld, Nederland

Monica Backström (1939)

Zweeds Zweeds

Geplaatst door  Hofkunst
12 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
23.5
3
8.5