Monique Schep - Ets en aquatint, Zilveren droomkoord - Ingelijst - Verkocht

Monique Schep - Ets en aquatint, Zilveren droomkoord - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Monique Schep - Ets en aquatint, Zilveren droomkoord - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Monique Schep - Ets en aquatint, Zilveren droomkoord - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Monique Schep - Ets en aquatint, Zilveren droomkoord - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
  • Monique Schep
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 x 35 cm (h x b)
Incl. lijst61.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie druk in ets en aquatint van Monique Schep.

Passe-partout/lijsten
: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden.

Bezichtigen: Heeft u interesse in het werk? Het is ook mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks de aankoopgarantie van Kunstveiling waar uw werk onder valt, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. Bezichtigen kan op afspraak op de vestiging van Kunstveiling in Amstelveen op dinsdag t/m vrijdag tussen 11.00 - 17.15 uur. Neemt u hiervoor contact met ons op.

Monique Schep

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  KVcollecties
2082 verkochte items
Alle items van deze verkoper (141)
51.5 cm
61.5 cm
35 cm
39 cm

ObjectlocatieAmstelveen,  Nederland
Starttijd24-12-2021 om 12:02
Eindtijd2-1-2022 om 19:24