Zeefdruk (of andere maar vergelijkbare drukstijl) door Nic Blans jr. met als onderwerp de voor hem bekende klapstoel maar zonder titel. Uitgebeeld twee helften van klapstoelen waarmee de kunstenaar een interessant schaduwspel speelt. Oplage van 40 stuks. Gesigneerd met potlood en genummerd 9/40. Staat is goed. Wel wat gebruikssporen zoals lichte vouwvorming in het papier zoals in de regio rond de lichtblauwe schaduw van de stoelzitting (zie foto's voor details), tevens aan de randen wat lichte vouwen of krassen (mogelijk als gevolg van eerdere inlijsting). Ook lichte vlekvorming in het witte vlak ter rechterzijde (zie foto's). Geen grote tekortkomingen. Op achterzijde een sticker ter identificatie. Zonder lijst. Wordt verzonden in koker (standaardzending).
Goed
Staat is goed. Wel wat gebruikssporen zoals lichte vouwvorming in het papier zoals in de regio rond de lichtblauwe schaduw van de stoelzitting (zie foto's voor details), tevens aan de randen wat lichte vouwen of krassen (mogelijk als gevolg van eerdere inlijsting). Ook lichte vlekvorming in het witte vlak ter rechterzijde (zie foto's). Geen grote tekortkomingen. Op achterzijde een sticker ter identificatie. Zonder lijst. Wordt verzonden in koker (standaardzending).
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Standdaarbuiten, Nederland
Tot 5 kg.
€ 6,95
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50
Wereldwijd
€ 38,80