Nico Koster - Nico Koster CoBrA kunstenaar Karel Appel met vrouw - Verkocht

Nico Koster CoBrA kunstenaar Karel Appel met vrouw kopen? Bied vanaf 1!
Fotografie

Nico Koster CoBrA kunstenaar Karel Appel met vrouw kopen? Bied vanaf 1!Nico Koster CoBrA kunstenaar Karel Appel met vrouw kopen? Bied vanaf 1!Nico Koster CoBrA kunstenaar Karel Appel met vrouw kopen? Bied vanaf 1!
  • Nico Koster (1940)
Type kunstwerkFotografie

Gesigneerd en met originele studio stempel !

Ca 45 x 30 cm.

Nooit ingelijst geweest.

U bent van harte welkom om het op te halen in het mooie Twentse KUNST stadje OOTMARSUM, de koffie staat klaar.....laat maar weten wanneer u het wilt ophalen a.u.b. het staat nu in de opslag.

Of 100 % veilig met een koerier en verzekerd.

Verzenden kan ook aangetekend en op eigen risico.

Starttijd11-10-2016 om 7:28
Eindtijd25-10-2016 om 19:28
Biedingen (10)