Nico Koster CoBrA kunstenaar Karel Appel met vrouw - Verkocht

Nico Koster CoBrA kunstenaar Karel Appel met vrouw kopen? Bied vanaf 1!
Nico Koster CoBrA kunstenaar Karel Appel met vrouw kopen? Bied vanaf 1!Nico Koster CoBrA kunstenaar Karel Appel met vrouw kopen? Bied vanaf 1!Nico Koster CoBrA kunstenaar Karel Appel met vrouw kopen? Bied vanaf 1!
  • Nico Koster (1940)
TypeFotografie

Gesigneerd en met originele studio stempel !

Ca 45 x 30 cm.

Nooit ingelijst geweest.

U bent van harte welkom om het op te halen in het mooie Twentse KUNST stadje OOTMARSUM, de koffie staat klaar.....laat maar weten wanneer u het wilt ophalen a.u.b. het staat nu in de opslag.

Of 100 % veilig met een koerier en verzekerd.

Verzenden kan ook aangetekend en op eigen risico.

Nico Koster (1940)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  HetKunsthuys
FA. (12 )

513 verkochte items
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:11-10-2016 om 07:28
Eindtijd:25-10-2016 om 19:28
Biedingen (10)
26051
25 okt. / 19:22
€ 55
kman
25 okt. / 19:22
€ 50
26051
25 okt. / 19:22
€ 46
kman
25 okt. / 19:22
€ 37
26051
25 okt. / 19:22
€ 32
kman
24 okt. / 21:20
€ 26
VART
24 okt. / 21:20
€ 21
VART
15 okt. / 18:18
€ 5
Sesselink
15 okt. / 18:18
€ 5
VART
11 okt. / 18:30
€ 1