Nico Koster - David Bowie Amstelhotel 1974 - Verkocht

Nico Koster - David Bowie Amstelhotel 1974 kopen? Bied vanaf 150!
Fotografie

Nico Koster - David Bowie Amstelhotel 1974 kopen? Bied vanaf 150!Nico Koster - David Bowie Amstelhotel 1974 kopen? Bied vanaf 150!Nico Koster - David Bowie Amstelhotel 1974 kopen? Bied vanaf 150!Nico Koster - David Bowie Amstelhotel 1974 kopen? Bied vanaf 150!Nico Koster - David Bowie Amstelhotel 1974 kopen? Bied vanaf 150!
  • Nico Koster (1940)
TypeFotografie
Jaartal1974
TechniekDigitale Print
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Nico Koster fotografeerde David Bowie in het Amstelhotel tijdens zijn bezoek aan Amsterdam.
De foto is gesigneerd en voorzien van preegstempel.

Echtheidscertificaat wordt meegeleverd.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50

Nico Koster (1940)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  eemooij
10 verkochte items
28 cm
38 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd25-1-2022 om 20:47
Eindtijd23-2-2022 om 19:43