Niet of onleesbaar gesigneerd - 2x Hollandse School Zeelandschappen (XX) - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - 2x Hollandse School Zeelandschappen (XX) kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - 2x Hollandse School Zeelandschappen (XX) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2x Hollandse School Zeelandschappen (XX) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2x Hollandse School Zeelandschappen (XX) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2x Hollandse School Zeelandschappen (XX) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2x Hollandse School Zeelandschappen (XX) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2x Hollandse School Zeelandschappen (XX) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2x Hollandse School Zeelandschappen (XX) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2x Hollandse School Zeelandschappen (XX) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2x Hollandse School Zeelandschappen (XX) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2x Hollandse School Zeelandschappen (XX) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2x Hollandse School Zeelandschappen (XX) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2x Hollandse School Zeelandschappen (XX) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2x Hollandse School Zeelandschappen (XX) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2x Hollandse School Zeelandschappen (XX) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2x Hollandse School Zeelandschappen (XX) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2x Hollandse School Zeelandschappen (XX) kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkSchilderij
DragerPaneel
StijlKlassiek
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen13 x 17.5 cm (h x b)
Incl. lijst26 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aangeboden in deze veiling zijn twee charmante miniaturen van maritieme taferelen, vermoedelijk van de hand van dezelfde kunstenaar, aangeduid met het monogram "DB". Deze werken zijn typerend voor de Hollandse School, met een kenmerkende aandacht voor detail en een gevoel van beweging die de ruige zee tot leven brengt.

Het eerste schilderij toont een eenmast vissersschip dat dapper door de golven klieft, de zeilen bol van de wind. Het tweede werk toont een tweemastschip in volle zee, met op de achtergrond kleinere vaartuigen en een vuurtoren die een veilige haven suggereren. Beide taferelen zijn badend in een warm, gouden licht, dat de suggestie wekt van een late middagzon en het einde van een lange dag op het water.

De schilderijen zijn gehuisvest in diep gedetailleerde, donker houten lijsten die de rijke tonen van het maritieme landschap complementeren en de intimiteit van de miniaturen versterken. De stijl van de werken is reminiscent aan die van de 17e-eeuwse Nederlandse meesters, hoewel ze duidelijk een 20e-eeuwse herinterpretatie zijn. Dit komt tot uiting in de losse penseelstreken en het levendige kleurgebruik, wat een dynamische en toch harmonieuze indruk achterlaat.

Deze werken bieden een prachtige kans voor verzamelaars van maritieme kunst en liefhebbers van de Hollandse School. Ze zijn een sfeervolle toevoeging aan elke collectie en beloven een gespreksonderwerp te zijn voor bewonderaars van fijne, gedetailleerde olieverfschilderijen. De stukken worden samen aangeboden, wat een unieke gelegenheid biedt om een paar complementaire werken te verwerven.

Monogram: "DB"

Het werken "Schepen Te Water" zit is een geornamenteerde houten lijsten

Totale afmetingen: 15x25cm

Verzending in professionele verpakking via PostNL of DPD pakketservice
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 65,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (53)

Geplaatst door  SonorArtBV
Lid sinds 2023
6 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
31 cm
26 cm
17.5 cm
13 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHuissen,  Nederland
Starttijd26-2-2024 om 15:49
Eindtijd5-3-2024 om 21:43
Biedingen (22)