Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract geometrisch landschap - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract geometrisch landschap kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract geometrisch landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract geometrisch landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract geometrisch landschap kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1971
Techniek Zeefdruk
Drager Papier
Stijl Abstract
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 48.5 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 14
Mooie zeefdruk, abstract landschap gesigneerd en genummerd 5/14. Helaas herken ik de signatuur niet, misschien u wel. Hoewel de foto enigszins scheef is afgedrukt betreft het wel een puntgaaf blad
geen aanmerkingen
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (76)

Geplaatst door  Margie
140 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
36 cm
48.5 cm