Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte vlakken - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte vlakken kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte vlakken kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte vlakken kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte vlakken kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte vlakken kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte vlakken kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte vlakken kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte vlakken kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte vlakken kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte vlakken kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte vlakken kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte vlakken kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte vlakken kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte vlakken kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte vlakken kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte vlakken kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1991
Techniek Olieverf
Drager Canvas (Doek)
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Abstract olieverfschilderij van Flekming of Flemming uit 1991. Het schilderij is afkomstig uit Scandinavië dus de kunstenaar is mogelijk ook afkomstig uit Scandinavië.  Een fors aantal abstracte kunstenaars met de naam Flemming komt daar ook vandaan. Ik heb dit schilderij nog niet kunnen linken aan een van deze kunstenaars.
Het schilderij is in goede staat met kleine onopvallende gebruikssporen
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 65,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (76)

Geplaatst door  LaVida
Lid sinds 2019
102 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
70 cm
100 cm