Niet of onleesbaar gesigneerd - Antiek masker duivel/donderkop - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Antiek masker duivel/donderkop kopen? Bied vanaf 1!
Beeld / Object

Niet of onleesbaar gesigneerd - Antiek masker duivel/donderkop kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Antiek masker duivel/donderkop kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Antiek masker duivel/donderkop kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Antiek masker duivel/donderkop kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Antiek masker duivel/donderkop kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Antiek masker duivel/donderkop kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Antiek masker duivel/donderkop kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Antiek masker duivel/donderkop kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Antiek masker duivel/donderkop kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Antiek masker duivel/donderkop kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object
TechniekOverig
Afmetingen11.2 x 9.9 x 3.2 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd
Klein antiek masker van koper met een prachtige patina.
Oud masker.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieGendringen,  Nederland
Starttijd12-1-2022 om 16:33
Eindtijd15-1-2022 om 22:21
Biedingen (7)