Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , “Moulin Rouge in Parijs” – gesigneerd - 1930 - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , “Moulin Rouge in Parijs” – gesigneerd - 1930 kopen? Bied vanaf 10!
Tekening / Aquarel

Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , “Moulin Rouge in Parijs” – gesigneerd - 1930 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , “Moulin Rouge in Parijs” – gesigneerd - 1930 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , “Moulin Rouge in Parijs” – gesigneerd - 1930 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , “Moulin Rouge in Parijs” – gesigneerd - 1930 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , “Moulin Rouge in Parijs” – gesigneerd - 1930 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , “Moulin Rouge in Parijs” – gesigneerd - 1930 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , “Moulin Rouge in Parijs” – gesigneerd - 1930 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , “Moulin Rouge in Parijs” – gesigneerd - 1930 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , “Moulin Rouge in Parijs” – gesigneerd - 1930 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , “Moulin Rouge in Parijs” – gesigneerd - 1930 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , “Moulin Rouge in Parijs” – gesigneerd - 1930 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , “Moulin Rouge in Parijs” – gesigneerd - 1930 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , “Moulin Rouge in Parijs” – gesigneerd - 1930 kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1930
Techniek Aquarel
Drager Papier
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 20 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
  • Een aquarel uit 1930 van een ons onbekende kunstenaar met een voorstelling van de Moulin Rouge in Parijs.

    -Gesigneerd en gedateerd linksonder.

    -Niet ingelijst.
    -Afmetingen: Blad, 31,5 x 24,5 cm. Beeld, 20 x 15,5 cm.

    -Herkomst: Uit een inboedel van een kunstverzamelaar.
    -Conditie: Het papier is ‘vergeeld’ en heeft blauwe verfvlekjes, in de rechterbovenhoek van het beeld en in de marge buiten beeld.

    Zie ook de foto’s.

    De Moulin Rouge ("De rode molen") is een cabarettheater in Parijs. Het gebouw ligt aan de Boulevard de Clichy in de rosse buurt van het quartier Pigalle, in het 18e arrondissement. De Moulin Rouge is ontworpen door de architecten Eduard Niermans en schilder en illustrator Adolphe Willette.

    Het cabaret werd opgericht door de Catalaan Josep Oller en de opening vond plaats op 6 oktober 1889. Op het dak staat een grote rode imitatiewindmolen. De Moulin Rouge is een symbool van het bohemienleven. Het trekt jaarlijks duizenden toeristen en is wereldwijd geïmiteerd. De vroege jaren van de Moulin Rouge werden gekenmerkt door extravagante shows, geïnspireerd door het circus, en attracties. Verder zijn er de cancanshows met sexy danseressen.

    Het cabaret was de inspiratie voor veel schilderijen van Henri de Toulouse-Lautrec en affiche-ontwerpen door onder anderen Jules Chéret. Veel boeken en films spelen zich af in en rond de nachtclub.

    (bron: Wikipedia)

    Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Het papier is ‘vergeeld’ en heeft blauwe verfvlekjes, in de rechterbovenhoek van het beeld en in de marge buiten beeld.
Binnen Nederland € 8,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (76)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
611 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
15.5 cm
20 cm