Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964 - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964  kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964  kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1964
Techniek Aquarel
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 37 x 46 cm (h x b)
Incl. lijst 55.5 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
  • Een werk uit 1964 van een ons onbekende kunstenaar.

    -Gesigneerd (A. De Vries, Anna?, Annette?, Anne?, Antje?, Auke?) en gedateerd (oct 1964).

    -Afmetingen: Lijst, 55,5 x 67 cm. Beeld, 37 x 46 cm.

    -Herkomst: Uit een nalatenschap.

    -Conditie: In goede staat. Het papier is licht ‘vergeeld’ en de lijst heeft slijtplekjes.

    Zie ook de foto’s.

    Het werk kan zo aan de muur.

    LET OP A.U.B.:

    -Het werk kan eventueel ZONDER LIJST aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro. Wordt verzonden zonder lijst.

    Naar België:  15,00 euro. Wordt verzonden zonder lijst.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

In goede staat. Het papier is licht ‘vergeeld’ en de lijst heeft slijtplekjes.
Binnen Nederland € 8,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (74)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
611 verkochte items
Alle items van deze verkoper (29)
67 cm
55.5 cm
46 cm
37 cm