Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964 - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964  kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel , Rietkraag – Watergezicht - gesigneerd & ingelijst – 1964  kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1964
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 cm x 46 cm (h x b)
Lijst55.5 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een werk uit 1964 van een ons onbekende kunstenaar.

    -Gesigneerd (A. De Vries, Anna?, Annette?, Anne?, Antje?, Auke?) en gedateerd (oct 1964).

    -Afmetingen: Lijst, 55,5 x 67 cm. Beeld, 37 x 46 cm.

    -Herkomst: Uit een nalatenschap.

    -Conditie: In goede staat. Het papier is licht ‘vergeeld’ en de lijst heeft slijtplekjes.

    Zie ook de foto’s.

    Het werk kan zo aan de muur.

    LET OP A.U.B.:

    -Het werk kan eventueel ZONDER LIJST aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro. Wordt verzonden zonder lijst.

    Naar België:  15,00 euro. Wordt verzonden zonder lijst.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

In goede staat. Het papier is licht ‘vergeeld’ en de lijst heeft slijtplekjes.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (65)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (84)

2937 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
67 cm
55.5 cm
46 cm
37 cm
Dit item is verkocht voor 7,00
Starttijd:25-08-2018 om 14:11
Eindtijd:06-09-2018 om 21:48
Biedingen (4)
Theod
06 sep. / 21:42
€ 7
PPvdW
06 sep. / 21:42
€ 6
PPvdW
06 sep. / 19:27
€ 2
piervander
03 sep. / 17:52
€ 1