Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1964 |
Techniek | Aquarel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 37 x 46 cm (h x b) |
Incl. lijst | 55.5 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een werk uit 1964 van een ons onbekende kunstenaar.
-Gesigneerd (A. De Vries, Anna?, Annette?, Anne?, Antje?, Auke?) en gedateerd (oct 1964).
-Ingelijst in een houten lijst met passe-partout en glasplaat.
-Afmetingen: Lijst, 55,5 x 67 cm. Beeld, 37 x 46 cm.
-Herkomst: Uit een nalatenschap.
-Conditie: In goede staat. Het papier is licht ‘vergeeld’ en de lijst heeft slijtplekjes.
Zie ook de foto’s.
Het werk kan zo aan de muur.
LET OP A.U.B.:
-Het ingelijste werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Dit heeft onze sterke voorkeur i.v.m. de kwetsbaarheid van de glasplaat.
-Het werk kan eventueel ZONDER LIJST aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro. Wordt verzonden zonder lijst.
Naar België: 15,00 euro. Wordt verzonden zonder lijst.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Conditie | Goed | ||
In goede staat. Het papier is licht ‘vergeeld’ en de lijst heeft slijtplekjes. | |||